top of page

İç Mekan Salto Trambolin

Açıklama

 

            İç mekan saltotrambolin modeli proje esaslıdır.

Yerin durumuna göre ölçüleri ayarlanabilmektedir. Ana şase dört sağlam ayak üstüne oturmaktadır , bu ayaklar yerin durumuna göre ayarlanabilmektedir. Ana hatlar ve alüminyum borular "Elektro statik boyalıdır". 

Zıplama trambolinleri özel ve hava sızdırmayan bot kumaşından imal edilmektedir. Böylelikle iç mekanlar da estetik bir görünüm elde edilmektedir.

  1. Alüminyum Boru         : 100 x 5 mm  

  2. Zıplama Alanı               : 250 cm özel şişme trambolin

  3. Çelik Halat Bayrakları : Mesh delikli hava geçirgen brandaya dijital baskı 

  4. Lastikler                        : İthal serum lastik 1:5 uzama oranı , yerli örme lastik 1:3.5 oranında uzama oranına sahiptir.

  5. İpler ve Makaralar       : Özel elyaf içerikli ip ve özel rulmanlı makaralar.  

  6. Boya                              : Elektro statik boyadır.

İkili Model Salto

WhatsApp Image 2019-07-20 at 15.59.22.jp

Üçlü Model Salto

IMG-20190515-WA0001.jpg

Dörtlü Model Salto

IMG_20190609_113739.jpg

Teknik Özellikler

DİREKLER : Ana gövdeyi oluşturan direkler çelik malzemeden imal edilmiştir. Gövdeyi oluşturan bu malzemeler Statik boya, galvanizli ve alimünyum olarak imal edilmektedir. Açık alanlarda kullanılmaya, UV ışınlarına, yağmura ve rutubete karşı dayanıklıdır. İsteye bağlı olarak salto trambolinler istenilen ölçülerde imal edilmektedir. Galvanizli salto 80x2,5 mm çelik borulardan, aluminyum Salto 100x5 mm alüminyum borulardan oluşmaktadır. 
DİREK APARATLARI : Ana gövdeyi oluşturan parçaların birleşimlerini sağlar.
CNC birleşim ekipmanları (ithal vers.) : Bu parçalar cnc ile işlenip ana gövdeye kaynak kullanılmadan vidalama veya gazaltı kaynak makineleri tarafından kaynaklanarak bağlamaktadır.
Lazer Birleşim ekipmanları kaynaklı : Lazerle kesilmiş olan birleşim ekipmanları kaynakla birleştirilmektedir.
 
SALTO TRAMBOLİNLERDE : Kullanılan yuvarlak trambolinler 310 cm çapında, taşınması, parçalanıp depolanması ve kullanımı gerektiğinde montajı çok kolaydır. Trambolinin gövdesi istenirse galveniz kaplı olarakta üretilebilmektedir.
İTHAL ZIPLAMA AĞI : İthal kumaştan imal edilmiştir. Alev yürümez özelliği vardır. Göz aralığı 1-2 mm dir. Güneş ışığına ve yağmura dayanıklıdır.
YAY : 3-3,2 mm kalınlığında çelik çekme telden imal edilmiştir. Tel sarımından sonra ısıl işleme tabii tutulmaktadır. Tel ömrünü uzatmak için Galveniz kaplaması yapılmıştır.
 
LASTİKLER : Lastiklerimiz tekstil örgülüdür.
10-12'lik YERLİ LASTİK : Tekstil örgülü yerli lastik kullanılmakta ve 1 e 3,5 uzamaktadır.
14 x 6 mm İTHAL LASTİK : İthal lastik 1 e 5 uzama kapasitesine sahiptir.

 
ÜÇGEN BAYRAKLAR :
BASKILI : Dijital baskılı malzemeden yapılmaktadır.
BRANDA : Delikli MESH branda kullanılmaktadır. 
 
KEMERLER : Yumuşak ve sağlam bir bel kemerinden ve bacakları saran iki bütünleşen parçadan oluşmaktadır. Kemerler, kullanıcının rahatlık (konfor) ve güven (emniyet) duygusunu tamamen sağlayacak yapıdadır. Yerli Özel üretim Emniyet kemeri tokası kullanılmaktadır.
 
ÇELİK HALATLAR : Sistemdeki tüm çelik halatlar 8 mm olup çelik kullanılmaktadır.
 
GERDİRMELER :
12'lik GERDİRME DÖKÜM : Döküm gerdirmelerin taşıma kapasitesi 250 ile 700 kg dir.
14'lük GERDİRME LİFTİN(İTHAL VERS.) : Lİftin özel üretim olan gerdirmelerimiz CE standartlarına uygun olarak imal edilmiştir. Taşıma kapasitesi 1250 kg dir.
 
MAKARALAR : Yüksek yük taşıma kapasitesine sahip olan makaralar kullanılmakta olup ,çekme halatlarının sıkışmasını ve aşınmasını önlemektedir.
 
MOTORLAR  : Ce Belgeli olup 250-500 kg çekme kapasitelidir.

bottom of page